Ohavná a neodborná liečba len 6-ročného chlapčeka s cukrovkou skončila tragédiou. Potom, čo sa rodičia rozhodli zveriť svojho chorého syna do rúk liečiteľa, na ňom začal uplatňovať odporné praktiky.

Len 6-ročný chlapček z Austrálie trpel cukrovkou, na ktorú sa liečil podávaním inzulínových injekcií. Jeho rodičia sa ale rozhodli pre alternatívnu liečbu a vyhľadali čínskeho liečiteľa. 56-ročný Hong Chi Xiao však postupoval v uzdravovaní veľmi netradičnými metódami.

Chlapca liečil v roku 2015 celý týždeň fackami do tváre, ktoré mu mali údajne pomôcť. Rodičom tiež nakázal prestať podávať inzulín. Chlapček začal byť rýchlo chorý a pravidelne vracal. Aj zvracanie však liečiteľský šarlatán považoval za prejav vyplavovania sa toxínov z tela.

6-ročné dieťa napokon, bohužiaľ, v nemocnici zomrelo. Čínsky muž bol v piatok podľa informácií DailyMail odsúdený na 10 rokov za mrežami, pričom o prepustenie môže požiadať najskôr po 7,5 rokoch. Rodičia verili jeho slovám o tom, že môže vyliečiť chlapcovu cukrovku pomocou nových metód. Otec dieťaťa však uviedol, že žiadny čas neuzdraví dieru v jeho srdci po strate synčeka. “Liečiteľ” bol pritom už v minulosti odsúdený na dva roky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dailymail.co.uk │ Foto: Twitter, Pixabay