Malý, len 2-ročný chlapček z Indie pri hre nešťastne spadol do opustenej studne. Záchranárom sa aj napriek veľkej snahe stále nedarí Sujitha vytiahnuť už 3. deň. Dieťatko sa pritom prepadáva v úzkych priestoroch stále hlbšie.

K veľkému nešťastiu došlo v piatok v Indií neďaleko Tamil Nadu. Malý, len 2-ročný chlapček menom Sujith Wilson sa tu hral, keď odrazu spadol do opustenej studne do hĺbky 10 metrov. Dieťatko sa tu zaseklo v bahnistom a úzkom teréne, odkiaľ sa ho pokúšajú vytiahnuť záchranné zložky.

Od incidentu však už prešli 3 dni a záchranárom sa podľa informácií NDTV stále nepodarilo pre náročný terén chlapca vytiahnuť. Malý Sujith síce žije, no nikto nevie, v akom zdravotnom stave aktuálne je a čo má poranené. Kyslík mu do hĺbky dodávajú cez pumpu, no všetkých desí najmä jedna vec.

Obeť nešťastia sa prepadáva stále hlbšie, pričom studňa má hĺbku až 180 metrov. Do záchrannej akcie bolo doposiaľ nasadených až 300 ľudí. Známa miestna herecká hviezda Rajinikant vyzýva k modlitbe všetkých ľudí. “Modlím sa celým srdcom za záchranu Sujitha. Viaceré prístroje sa ho snažia vytiahnuť. Vláda aj ľudia pracujú perfektne,” dodáva. Dieťa sa teraz pokúsia vytiahnuť tak, že vyhĺbia vedľa studne paralelný vrt a cez otvor sa budú snažiť Sujitha konečne zachrániť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: ndtv.com │ Foto: YouTube/NDTV, Twitter, Pexels, Pixabay