Otrasný nález objavila pred pár dňami americká polícia v meste Holyoke, štát Massachusetts. Len 5-ročný chlapček prišiel do školy s ruksakom plným heroínu a kokaínu a čudným práškom sa pochválil svojmu kamarátovi. Trochu drogy dokonca užil aj on sám.

Americkej polícií sa pred pár dňami naskytol hrôzostrašný pohľad. V meste Holyoke prišiel len 5-ročný chlapček do školy s detským ruksakom. Svojmu kamarátovi však ukázal, že taška je plná istého prášku, ktorý mal nabalený v sáčkoch. Incident si okamžite všimol miestny učiteľ, ktorý všetko nahlásil polícii.

Tá napokon zistila, že ide o tvrdé drogy s nálepkou Spiderman-a navrchu: „Povedal učiteľovi, že keď si kúsok vložil do úst, premenil sa na Spiderman-a,“ znejú podľa informácií portálu Boston šokujúce slová polície o tom, že chlapček ich aj sám užil, hoci len v malom množstve. Dieťa bolo okamžite prevezené do nemocnice, no všetko nasvedčuje tomu, že bude v poriadku.

Po prehliadke domu bol ale zadržaný jeho 29-ročný otec Benny Garcia, ktorý ležal na posteli takmer v bezvedomí a z bundy mu vypadávali totožné vrecúška. Ďalšie balíčky sa nachádzali pod posteľou, pričom sa podarilo nájsť 175 vrecúšok heroínu a 40 kokaínu. Muž je zadržaný kvôli držaniu a distribúcií drog, ako aj kvôli nebezpečnému ohrozovaniu dieťaťa, ktoré celú situáciu považovalo za žart. Rodina pritom žije v časti, ktorá je preslávená gangami so zbraňami aj drogami.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: boston.com │ Foto: YouTube/WWLP-22News