Otrasná vražda sa odohrala v stredu večer na jednom zo sídlisk v menšom nemeckom meste. Matka sa vrátila z práce, keď objavila v izbe svojho mŕtveho synčeka (†3). Polícia zadržala jeho staršiu 15-ročnú sestru.

K ohavnému zločinu došlo v stredu večer na malom sídlisku v nemeckom meste Detmold. Matka sa vracala z práce, keď objavila v izbe bezvládne telíčko svojho syna ležiaceho v kaluži krvi. Chlapček svojim zraneniam, ktoré mu zrejme spôsobili bodné rany nožom, na mieste podľahol.

Polícia až doposiaľ pátrala s pomocou psov a vrtuľníkov po jeho staršej, no nevlastnej 15-ročnej sestre Oliwii Marte K., ktorá krátko po incidente zmizla z domu. Vo štvrtok sa ale zmiznutú školáčku vďaka svedkovi podarilo dochytiť. Pri dolapení nekládla žiadny odpor, ako uviedol pre nemecký Bild hovorca štátneho zastupiteľstva Christopher Imig.

Zároveň uviedol, že polícia nepozná motív hrozného činu a počká, či sa dievča rozhodne prehovoriť. Dovtedy ale odmieta akékoľvek špekulácie: “Má len 15. V trestnom konaní pre mladistvých, bez ohľadu na to čo urobila, bude mať špeciálnu ochranu,” dodal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: bild.de │ Foto: Facebook/Radio Hochstift, Westfalen aktuell, YouTube/ZDF