Eli Stewart sa rozhodol „privyrobiť“ si naozaj nezvyčajným spôsobom. Predstieral, že sa nachádza v poslednom štádiu rakoviny, aby tak získal čo najviac peňazí od charity. Našťastie lož má krátke nohy a podnikavý chlapec má na krku vážne problémy!

Photoshop a trošku fantázie urobí zázraky. Stačí si oholiť hlavu, zaviesť do ruky kanylu a na sociálnych sieťach zdieľať srdcervúcu fotografiu. Mladý chalan – celý život pred sebou, no povedzte, neľutovali by ste ho, chudáčika? Keď sa k tomu pridruží tvrdenie, že mu ostáva len šesť mesiacov života, už vyťahujeme peňaženky.

Chlapcovi sa síce podarilo vytiahnuť peniaze od neziskoviek a charitatívnych organizácií, ale tento omyl ho bude ešte dlho mrzieť. Na krku má políciu, a ktovie, či peniaze nebude musieť vrátiť! Mama sa ho však rozhodla chrániť do poslednej chvíle a to, že vytiahol nemalé peniaze z charity, striktne popiera.

Lož sa prevalila rýchlo, pretože žiaden lekár mu vymyslenú diagnózu samozrejme nemohol potvrdiť. Karma mu však tento čin rozhodne nezabudne, a možno si na svoju lož spomenie, ak nedajbože naozaj ochorie. Ale vtedy mu to asi už nikto neuverí…

Zdroj: Blesk.cz | Foto: Facebook.com