Problematický chlapec, ktorý v roku 2015 šokoval v relácii Áno, šéfe, keď ukradol retiazku vlastnej babičke, lieta znova v problémoch. Jeho susedia prezradili na Pavla viaceré informácie, ktoré dávajú tušiť, že niečo nie je v poriadku.

Pavel B. pred tromi rokmi šokoval samotného Pohlreicha aj divákov, keď svojej vlastnej babičke v relácii Áno, šéfe ukradol z hrnčeka retiazku, aby mal údajne na zošity. Jeho výroky sa časom stali terčom posmechu a po internete kolovali vtipné obrázky. Aj keď by si mnohí mysleli, že v prípade chlapca išlo len o mladícku nerozvážnosť, zdá sa, že vo vyčíňaní pokračuje.

Redakcia Extra mala s Pavlom urobiť vopred dohodnutý rozhovor, no po ich príchode sa mladík skrýval za oknami a napokon sa neukázal. Viac z jeho života ale prezradili susedia, ktorí ho považujú za svoju nočnú moru. Z jeho bytu sa vraj po celom dome šíri čudný smrad, stali sa svedkami podivných udalostí a celkovo ho považujú za podivína či magora.

O tom, že naozaj všetko nie je v poriadku, svedčia aj ich krútiace hlavy: “Nie je normálny. V noci opitý spieva z otvoreného okna. Po dome cítiť zápach marihuany. Je na hlavu. On sa napríklad postaví do okna a on*nuje. Videla som ho raz a bola som v šoku,” prezrádza nechápajúca suseda. Podľa všetkého sa teda Pavel ani po priateľskom dohováraní Zdeňka Pohlreicha nedal dokopy a svoje vyčíňanie ešte stupňuje.

Neslávne slávne video o ukradnutej retiazke

Zdroj: extra.cz │ Foto | Video: YouTube