Eva „Evelyn“ Kramerová začínala bohatú šoubiznisovú kariéru ako stand-up komička, pričom už v časoch, kedy sa postavila na pódium a historkami zabávala ľudí, získala množstvo fanúšikov. Mimoriadny záujem verejnosti však prišiel až s virálnym videom z Chorvátska, kedy na pláži hľadala štvornohé kuny.

Hviezda komičky Evelyn vystrelila v roku 2014, kedy jej krátke video s kunami pobláznilo nielen slovenský, ale aj český internet. Sympatická blondínka sa stala z noci do rána celebritou, pričom ponuky na spoluprácu sa jej začali len tak hrnúť. Okrem standu-upu či tvorby videí sa tak dostala nielen k vlastnému seriálu, ale aj k filmom, pričom Markíza jej poskytla luxusný priestor na plnenie snov. Potom, ako zožala úspech v tanečnej šou Let’s Dance, dostala ponuku, ktorá sa neodmieta.

Vo výročnej sérii reality šou Farma 10 nahradila moderátorku Kvetku Horváthovú, avšak mnohí verní diváci relácie neostali z tejto zmeny príliš nadšení. Zdrvujúca kritika sa na Evelyn rútila zo všetkých strán, no niektorí z fanúšikov ju nešetria ani po skončení Farmy 11. Jedným z nich je aj mladý muž, ktorý kráske venoval na sociálnej sieti štipľavý odkaz. „Dúfam, že máš v sebe dostatok sebareflexie a moderovanie zavesíš na klinec,“ napísal jej so smajlíkom.

Eva v sebe nezaprela dámu a na kritické slová zareagovala s absolútnym nadhľadom. „Kebyže sa do*eriem pred každou vecou, ktorá mi nejde zo začiatku dokonale. Vieš, kde by som bola? Zrejme doma na gauči a písala by som nejakej pani o sebareflexii :) Každý sa učíme a zdokonaľujeme a treba rešpektovať tento proces,“ napísala s gráciou, s čím sa stotožnili stovky jej fanúšikov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/Evelynjefresh, YouTube