Chmelár a Blaha dostali nečakaný vyhadzov: Výsmech od ministra obrany!

Dátum:

Politik Ľuboš Blaha a politológ Eduard Chmelár v týchto dňoch zažili nepríjemné prekvapenie, na ktoré zrejme ani jeden z nich nebol pripravený. Obaja ich nečakaný vyhadzov potvrdili na sociálnej sieti, pričom sa k danej veci aj patrične vyjadrili.

Eduard Chmelár je uznávaným politológom, ktorý v minulosti kandidoval za prezidenta SR a momentálne je predsedom hnutia Socialisti.sk. Dlhé roky však vyučuje, okrem iného, aj na Policajnej akadémií, ktorá mu v týchto dňoch nepredĺžila zmluvu. ,,Ja ako aktívny občan, ktorý kritizuje všetky vlády za ich nedemokratické postupy a korupčné praktiky, dlhodobo nastavujem vlastnú kožu. Žiadne vláda však neohrozovala akademické slobody tak ako Matovičova,“ zareagoval na sociálnej sieti na okamžitý vyhadzov.

Rovnaký osud však postihol aj poslanca za stranu Smer-SD Ľuboša Blahu. ,,Aká náhoda-akadémia je v rukách ministerstva vnútra, tento rezort je v rukách OĽaNO, Chmelár a Blaha patria medzi najväčších kritikov OĽaNO a oboch stihne navlas rovnaký osud-nepredĺžia im zmluvy,“ upozornil na svojom facebookovom účte nahnevaný politik.

Rezort vnútra sa bráni vyjadrením, že akadémia postupuje v súlade so zákonom a zmluvy po niekoľkých rokoch prirodzenie skončili. Poznámku k danej veci si však neodpustil minister obrany Jaroslav Naď. ,,Tak som sa práve dozvedel, že Chmelár a Blaha skončili na Akadémií policajného zboru, lebo im rektorka nepredĺžila zmluvu. Čo k tomu dodať, je to obrovská strata pre ľudstvo,“ ironicky poznamenal na sociálnej sieti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Eduard Chmelár, Ľuboš Blaha  |  Foto: YT/Politikum, Pravda, FB/Jaroslav Naď-minister obrany SR, OĽaNO, Eduard Chmelár

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenská športová hviezda sa vydala: Bola z nej PREKRÁSNA nevesta!

Úspešná hviezda domácej športovej scény prežila uplynulý víkend jeden...

Slovenská speváčka ŠOKUJE: Túto nechutnosť šíria o Emme Čaputovej!

Emma Čaputová, dcéra slovenskej prezidentky, sa v minulosti opakovane...

Ďalší ŠOK: NAKA obvinila známeho poslanca!

V politickom prostredí je opäť rušno. Národná kriminálna agentúra...

Odkiaľ zoberie Slovensko plyn? SPP podpísal NOVÚ zmluvu s…!

Slovenská vláda spoločne s ďalšími krajinami Európskej únie zvažuje,...