Andy Hryc si v apríli vypočul zdrvujúcu diagnózu akútnej leukémie. V náročnej liečbe musí pokračovať aj naďalej a jeho dcéra Wanda si pripravila pri príležitosti jeho narodenín tradično-netradičný darček. Z najnovšieho záberu Andyho trhá srdce.

Scenárista a herec Andy Hryc statočne bojuje s akútnou leukémiu, ktorú mu lekári diagnostikovali v apríli tohto roka. Andy sa po prepustení z nemocnice musí liečiť aj naďalej, pričom liečivá mu spôsobili aj problémy s okom. Rešpektuje pritom, že toto ochorenie a jeho vývoj sa predvída len veľmi ťažko a vyriekol smutné slová.

Napriek tomu, že si uvedomuje úbytok síl aj kilogramov, sa snaží zachovať si dobrú náladu a odhodlanosť. Pri príležitosti oslavy 71. narodenín si preto jeho dcéra Wanda pripravila milý darček. Keďže veľké verejné oslavy nateraz nepripadajú do úvahy, vybrali sa spoločne do Andyho obľúbenej krčmy: “Môj tato dnes oslavuje meniny aj narodeniny. A keďže bol dnes krásny slnečný deň, zobrala som ho na prechádzku do jeho obľúbenej krčmy, kam chodieva už viac ako 50 rokov a je tam stály štamgast. Ja tam s ním chodievam od detstva a mám pocit, že sa tam za tie roky veľa nezmenilo,” prezradila Wanda.

Samotný Andy pre Plusku dodal, že oslavovať nemôže kvôli opatreniam, ale takéto aktivity mu nateraz neodporúčajú ani lekári. Teší ho však, že si naňho prostredníctvom správ, telefonátov aj mailov spomenulo množstvo ľudí: “A všetko to nalieva do mojich žíl taký ten pocit šťastia, že nie som ľudom ľahostajný,” priznáva. Z najnovšieho záberu je však zrejmé, že choroba si vyberá svoju daň, čo si všimol aj sám Andy: “Vôbec som ešte nepribral. 50 kíl je dole. Normálne by ste ma nespoznali,“ dodáva na záver.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Facebook/Wanda Adamik Hrycova