Andy Hryc (70) má za sebou náročné obdobie po liečbe leukémie. Aktuálne je už vyše štyri mesiace doma a vzhľadom na svoju imunitu a pandémiu koronavírusu sa nemôže stretávať s ľuďmi. Ako ale priznal, liečba má aj ďalšie následky, ktoré sú viditeľné na jeho tvári.

Andy Hryc sa lieči na leukémiu a ani po náročných chvíľach v nemocnici sa jeho utrpenie neskončilo. Aktuálne je už 140 dní doma a naďalej užíva silné chemoterapeutické lieky. Keďže má oslabenú imunitu a Slovensko bojuje s druhou pandemickou vlnou, musí sa strániť všetkých ľudí, vrátane priateľov, ktorí mu veľmi chýbajú.

Producent, režisér a herec, ktorý má obrovskú oporu v manželke a dcére Wande, nedávno priznal smutnú správu o tom, že choroba je nevyliečiteľná. Andy sa však nevzdáva svojho životného optimizmu ani pri tom, keď opisuje svoje momentálne pocity. “No mám sa na figu, lebo nie je to bohviečo, tá diagnóza, ktorú som získal ani neviem odkiaľ, je nemilosrdná a nevyliečiteľná, ale znášam to celkom ok,” povedal pre TopStar.

Zároveň sa nedalo nevšimnúť, že má cez oko čiernu pásku. Tento nepríjemný následok získal Andy práve medikamentóznou liečbou. “Sprievodné znaky niektorých liekov sú také, že majú aj negatívne následky a u mňa sa stala taká vec, že mám dvojité videnie, a aby som to oko veľmi nenamáhal, lekári mi odporučili, aby som chvíľu nosil to oko zakryté, tak som ako Ján Žižka z Trocnova,” žartuje a jedným dychom posiela “ďakujem” celému zdravotníckemu personálu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: topstar.noviny.sk │ Foto: Facebook/Wanda Adamik Hrycova