Pred viac ako dvoma týždňami Chris a Heidi Powellovci potvrdili, že po 10 rokoch manželstva pristúpili k rozvodu. Aj napriek tomu, že sa krízu snažili prekonať, si napokon museli priznať krutú pravdu.

Chris a jeho manželka Heidi nedávno zverejnili na sociálnej sieti rovnaký status, kde oznámili rozpad ich manželstva. Rozhodli sa, že budú radšej dobrými priateľmi a obchodnými partnermi, nehovoriac o tom, že ich stále spája výchova štyroch detí.

Informácia o rozchode fitness dvojice však neprekvapila trénera Maroša Molnára. Práve on s nimi intenzívne spolupracoval na relácií Extrémne premeny, pričom sa neraz rozprávali aj o osobnom živote. Americký pár kolegovi prezradil, že majú za sebou aj 30-dňovú výzvu, kedy mali každý deň pohlavný styk. Dúfali, že sa týmto spôsobom opäť zblížia, no nestalo sa tak.

Molnár však predpokladá, že dôvodom ich krízy sú aj sociálne siete. ,,Nevedel by som žiť ako Chris a Heidi. Je náročné mať každý deň v hlave, že treba natočiť video, to sme videli teraz s manželkou (pozn. red. počas koronakrízy). To sú aspoň dve hodiny, stále myslieť na to, že ľudia čakajú a vymyslieť to, natočiť, dať von. A to my dávame minimum, Powellovci dávali komplet všetko – od rána, ako sa zobudili, každý úkon dňa,“ uviedol tréner slovenskej verzie Extrémnych premien pre sarm.pluska.sk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: sarm.pluska.sk  |  Foto: IG/realchrispowel, markiza.sk