Jeden z najúspešnejších trénerov na svete Chris Powell neustále pomáha obéznym ľuďom začať plnohodnotne žiť v novom, chudšom tele. Bez obrovskej motivácie jeho klienta a chuti na sebe zapracovať je to však nemožné, no pokiaľ človek skutočne chce, dokáže všetko.

[sociallocker]Týmto dôkazom je aj mladý Američan Bruce Pitcher, ktorý sa rozhodol so svojím životom, no predovšetkým telom niečo urobiť a tak napísal list Chrisovi. Ten si ho vybral aj kvôli obrovskej váhe, s ktorou žil, ale aj kvôli ťažkému životu a traume, ktorá ho postretla. Bruca totiž ako malého chlapca se*uálne zneužíval jeho vlastný otec.

Bruce vážil na začiatku svojej premeny neuveriteľných 173 kilogramov. Jeho obrovské odhodlanie, chuť splniť si svoj sen a mať konečne normálnu postavu, z neho už po pol roku poctivého cvičenia a dodržiavania vyváženej stravy urobili rekordéra. Chris sa totiž zmienil, že si nepamätá nikoho, kto by po šiestich mesiacoch schudol toľko, koľko on. Bruce sa po roku tvrdej driny dostal k váhe 82 kilogramov, čiže schudol krásnych 91 kilogramov!

Nové telo mu prinieslo aj nový život. Z tučného chalana sa stal príťažlivý mladý muž, ktorý sa v roku 2016 v auguste oženil so svojou priateľkou Alexou. Na svadbe nechýbal ani samotný Chris Powell s manželkou Heidi.

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram
[/sociallocker]