Jeden z najúspešnejších trénerov na svete Chris Powell neustále pomáha obéznym ľuďom začať plnohodnotne žiť v novom, chudšom tele. Bez obrovskej motivácie jeho klienta a chuti na sebe zapracovať je to však nemožné, no pokiaľ človek skutočne chce, dokáže všetko.

Týmto dôkazom je aj mladý Američan Bruce Pitcher, ktorý sa rozhodol so svojím životom, no predovšetkým telom niečo urobiť a tak napísal list Chrisovi. Ten si ho vybral aj kvôli obrovskej váhe, s ktorou žil, ale aj kvôli ťažkému životu a traume, ktorá ho postretla. Bruca totiž ako malého chlapca se*uálne zneužíval jeho vlastný otec.

Bruce vážil na začiatku svojej premeny neuveriteľných 173 kilogramov. Jeho obrovské odhodlanie, chuť splniť si svoj sen a mať konečne normálnu postavu, z neho už po pol roku poctivého cvičenia a dodržiavania vyváženej stravy urobili rekordéra. Chris sa totiž zmienil, že si nepamätá nikoho, kto by po šiestich mesiacoch schudol toľko, koľko on. Bruce sa po roku tvrdej driny dostal k váhe 82 kilogramov, čiže schudol krásnych 91 kilogramov!

Nové telo mu prinieslo aj nový život. Z tučného chalana sa stal príťažlivý mladý muž, ktorý sa v roku 2016 v auguste oženil so svojou priateľkou Alexou. Na svadbe nechýbal ani samotný Chris Powell s manželkou Heidi.

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram