Speváčka Christina Milian bola kedysi na výslní, no akosi sa utiahla do úzadia. Čokoládová kráska vydala tri albumy, no momentálne o nej veľmi nepočuť. Pred pár dňami si vyšla na vlastnú narodeninovú oslavu, aby mohla poriadne osláviť, že je o rok staršia. Ale čo ten outfit, Christina? 

[sociallocker]Speváčka mala viacero veľkých hitov, ktoré jej zaručili obrovský úspech po celom svete. Nielen talent, ale i pekný vzhľad ako bábika hral veľkú úlohu pri prerazení.

Okrem toho, že hudobníčka mala celkom úspešnú kariéru, dosiahla v živote ďalší významný medzník. Stala sa z nej totižto mama na plný úväzok. Pred pár dňami oslávila 35 rokov, no na svoj vek vyzerá výborne. Christina je prirodzene krásna žena, čo potvrdila aj na narodeninovej oslave. Jediné, čo bije do očí, je nešťastný outfit, ktorý si zvolila. Chlapov síce potešil pohľad na jej dokonalé telo, no pri dlhšom skenovaní tohto “skvostu” väčšina ľudí dospeje k záveru, že to bol naozaj krok vedľa. Čo vravíte vy na výber narodeninového outfitu? 🙂

Zdroj/Foto: Instagram[/sociallocker]