Ivana Christová sa v minulosti dostala do vážnych problémov, ku ktorým sa však nechcela vyjadrovať. S odstupom času sa však k celej záležitosti stavia úplne inak, keďže si je vedomá, že na podvod v zahraničí doplatila aj ona, pričom spravodlivosti sa doposiaľ nedočkala.

Bývalá Miss Československa sa v ešte v roku 2016 vybrala s priateľmi na výlet do Indie, priamo do luxusného ajurvédského centra. V tomto zariadení sa odborníci venujú očiste tela, ale zároveň pomáhajú aj v boji s prebytočnými kilami. Pobyt trval tri týždne a celá skupina bola nadšená zo zmeny, ktorú pocítili na vlastnom tele.

Prišiel však čas odísť, pričom sa Ivana dozvedala, že rezort neobdržal zo Slovenska ani len zálohovú platbu, ktorú mala previesť cestovná kancelária. Situácia sa však ešte viac zhoršila, keď Christovej a jej priateľom nedovolili opustiť hotel, pričom zamestnanci rezortu žiadali zaplatiť celú sumu v hodnote 21-tisíc eur.

Neostávalo im tak nič iné, iba vytiahnuť kreditky a skúsiť sa poskladať aspoň na zálohu v hodnote 7-tisíc eur. Následne mohli odísť, no stále boli povinní zaplatiť dlžnú sumu po príchode na Slovensko, čo sa aj stalo. „Hneď po príchode na Slovensko som išla na políciu a všetko sa riešilo okamžite, takže je to uzavreté, ale v zásade, je to nedoriešené smerom k nám, lebo my sme boli tí poškodení, lebo tá pani (zamestnankyňa cestovnej kancelárie) už nežije. My sme boli tí, ktorí boli okradnutí. Prišli sme o veľa peňazí, lebo sa to vlastne zdupľovalo,“ vysvetlila aktuálnu situáciu pre topky.sk nahnevaná Ivana. Bývalá modelka tak už takmer tri roky čaká na kompenzáciu, pričom na pobyty tohto typu zanevrela.

Ivana tento rok uprednostnila Chorvátsko

Zdroj: topky.sk  |  Foto: Facebook/Ivana Christova