Je tomu len zopár mesiacov, čo celý svet obleteli šokujúce informácie o katastrofálnom zdravotnom stave hollywoodskej hviezdy Angeliny Jolie. Krásna Lara Croft mala byť podľa údajných slov lekárov v tak zlej kondícii, že jej predpovedali nekompromisnú smrť v šokojúco blízkom čase.

Angelina Jolie (44) patrila na prelome tisícročí k najkrajším ženám sveta, pričom odtrhnutím se*symbolu Brada Pitta od manželky Jennifer Aniston už o jej šarlatánskom šarme nikto nepochyboval. Po škandalóznom rozvode jej partnera si dvojica adoptovala a splodila dovedna šesť detí, ktoré sa napokon zúčastnili aj nádhernej svadobnej ceremónii dvojice. Idylka však, žiaľ, netrvala dlho a pre Pittove závislosti s ním bohyňa Hollywoodu vzťah ukončila.

Rozvod a naťahovanie sa o deti pripisovali fanúšikovia hviezdneho páru dramatickej zmene výzoru herečky, ktorej ukážkové krivky sa časom premieňali na hrozivo pôsobiacu schránku nešťastia. Nad zdravotným stavom brunetky vyriekli mnohí proroci rôzne stanoviská, pričom americké bulvárne média Angelinu doslova pochovávali. Tá však iba pred pár dňami vytrela všetkým zrak, keď sa nechala nafotiť pre magazín Harper’s BAZAAR v Evinom rúchu, zahalená len do jemného závoja. Nuž, takto zrejme žena tesne pred smrťou nevyzerá!

Nové snímky Angeliny môžete vidieť >>>TU<<<, >>>TU<<< a >>>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: FB/Angelina Jolie, IG/harpersbazaarus, patrickmackieinsta