Televízia JOJ ohlásila natáčanie nového kriminálneho seriálu v hlavných úlohách s fešákmi Koleníkom a Maštalírom. Herci musia podstúpiť zmenu imidžu!

[sociallocker]TV JOJ začala s natáčaním nového kriminálneho seriálu s názvom Za sklom. Pri výbere hlavných postáv pritom vsadila na zaručených hercov, ktorí navyše pritiahnu nejedno ženské oko. Na obrazovkách sa totiž spolu objavia sympaťáci Tomáš Maštalír (38) a Ján Koleník (36). Herci si získali veľkú priazeň divákov už v predošlých úspešných seriáloch, Koleník sa vryl do ženských sŕdc ako mafián Maslák, zatiaľ čo Maštalír zahviezdil ako drsný Dr. Ludsky. Obidvaja fešáci sa teraz stretnú spoločne v pripravovanej kriminálke v úlohe vyšetrovateľov, ktorá sa na vaše obrazovky dostane už túto jeseň.

Chlapci sa okrem naučenia scenárov museli pripraviť na účinkovanie aj zmenou imidžu. Maštalír sa kvôli novej úlohe zmenil na nepoznanie. Okrem toho, že je vyholený na krátko, si nechal aj zarásť bradu. Obľúbený herec je však na podobné zmeny zvyknutý: “Považujem to za prirodzenú súčasť hereckej práce. Nie vždy je na takéto premeny čas, ale tentoraz našťastie bol, ” prezradil pre joj.sk. Koleník sa zas v novej úlohe objaví s tetovaním na hrudi. Bude sa na čo pozerať!

Zdroj: joj.sk  |  Foto: Facebook, Instagram[/sociallocker]