Cibulková chystá veľkú ZMENU: Najprv sťahovanie do Dubaja, teraz TOTO!

Dátum:

Dominika Cibulková (29) pred časom šokovala fanúšikov, keď sa rozhodla presťahovať do horúceho a ďalekého Dubaja. Najnovšie blondínka prekvapuje aj odvážnymi plánmi do budúcnosti po boku svojho manžela.

Naša tenisová jednotka v máji tohto roku šokovala informáciou, že sa chystá opustiť Slovensko a zakúpiť si byt v Dubaji. To sa napokon aj stalo realitou a blondínka si s manželom užíva priestory Versace Pallace, kde sa cena jedného apartmánu dokáže vyšplhať na 900-tisíc eur. Dominika sa takto rozhodla kvôli tréningovým možnostiam, ale aj skvelej lekárskej starostlivosti a daňovému systému.

Pár mesiacov na to už Cibulková prekvapuje ďalšou novinkou. Vzhľadom k tomu, že tenistka nemladne a čoskoro oslávi okrúhlu tridsiatku, zamýšľa sa aj ona nad otázkou rodičovstva a detí. Podľa jej vlastných slov sa pritom fanúšikovia môžu už onedlho tešiť na malé tenisové hviezdičky.

Dominika totiž pre Nový Čas vyzradila, že je pripravená na materstvo a do piatich rokov by chcela mať dokonca dve deti: „Vtedy by som už chcela byť mama. Budem mať tridsaťštyri rokov a síce neviem, aké to je mať jedno dieťa, ale vtedy by som už rada chodila s druhým bruchom,“ prezrádza tajné prianie. Hoci tenistka ešte netuší, čo ju čaká, po boku má starostlivého manžela Michala Navaru, ktorý sa na rolu otca určite teší rovnako ako ona. Nedávno ale sklamala mnohých fanúšikov, keď si na seba obliekla pravý kožuch, čím sa rozpútala veľká vlna emócii, na ktoré zareagovala drsným odkazom.

Cibulková šokovala, keď sa presťahovala do Dubaja
Dominika chce mať do piatich rokov dve deti
S manželom sú pripravení na rodičovstvo

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram, YouTube

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...