Z Dominiky Cibulkovej sa cez víkend stala dvojnásobná šťastná mamička. Svojmu manželovi Michalovi Navarovi priviedla len pred niekoľkými hodinami na svet dcérku Ninku. Tenistkina mama Katarína opísala dramatický priebeh pôrodu, ku ktorému došlo nečakane a navyše v noci. 

Dominika Cibulková a Michal Navara ohlásili už na jeseň minulého roka, že sa onedlho stanú dvojnásobnými rodičmi. Cez víkend k malému Jakubkovi pribudla sestrička Ninka. Niekdajšia tenistka priviedla na svet svoje druhé bábätko opäť na súkromnej klinike vo Viedni.

Zrazu je náš svet kompletný – slová nedokážu vyjadriť lásku, ktorú nosíme v srdci, dievčatko naše. Vitaj na svete, Nina Navara,” napísala šťastná Dominika k záberu rodinky v pôrodnici. Mama 33-ročnej športovkyne Katarína však prezradila, ako pôrod prebiehal a ako všetkých poriadne prekvapil.

Cibulkovci sa totiž nachádzali na chate v Plaveckom Podhradí, keď sa dievčatko rozhodlo, že príde na svet. Navyše bola polnoc, takže stará mama musela ostať strážiť celú noc Jakubka: “Pocit šťastia je však úžasný a určite si ho vychutnám v nasledujúcich dňoch,” priznáva pre Šport24. “Na Dominiku to prišlo náhle okolo polnoci. Oni rýchlo utekali do Viedne a o dve hodiny už bola malá na svete,” priblížila detaily. Dominika musela na kliniku urýchlene zatelefonovať, no po príchode bolo všetko pripravené. “Domča sa cíti skvele, komunikujeme a je úplne v pohode,” dodáva babička so slovami, že tenistka je už skúsenou mamou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<< 

Zdroj: sport24.pluska.sk | Foto: IG/domicibulkova, alex.handiakova, YT/Citronáda Rišova Show