Bývalá tenistka Dominika Cibulková je dnes už manželkou a mamou na plný úväzok a všetok voľný čas venuje malému Jakubkovi. Úspešná blondínka však nečakane rozbehla nový biznis plán. V Bratislave otvorila luxusnú predajňu, ku ktorej ju inšpiroval práve synček.

Dominika Cibulková, ktorá vzbudila rozruch natáčaním dielu Silnej zostavy, sa ani po skončení aktívnej tenisovej kariéry nechystá do predčasného dôchodku. Popri starostlivosti o malého synčeka Jakubka sa totiž rozhodla rozbehnúť celkom nový biznis. K tomu ju inšpirovala práve jej malá ratolesť, s ktorou aktuálne trávi množstvo času.

Bývalá športovkyňa sa totiž rozhodla otvoriť predajňu s detským oblečením v lukratívnej časti Bratislavy. So svojím zámerom sa podelila aj s fanúšikmi na sociálnej sieti: „Jakubko mi ukázal svet a lásku, o ktorej som netušila, že existuje. Samozrejme, popri všetkých povinnostiach, ktoré k materstvu patria, som nezabudla na moju ďalšiu vášeň, a to je láska k móde. Cez Jakubka som sa dostala k bábätkovskej – detskej móde a zistila som, že mi niečo u nás chýba. Pekný obchod, kam by som sa chcela vracať, so značkami, ktoré sa mi páčia,“ prezradila.

Interiér obchodu a celá identita značky BabyJ je veľmi jemná a odráža všetko, čo mi pripomína Jakubka, keď bol ešte úplne malé bábätko… a samozrejme, že obchod sa nemohol volať inak ako po ňom – BabyJ, pretože práve on bol dôvodom celého tohto nápadu,“ dodáva natešená Dominika. Priestory obchodu si môžete pozrieť >>> TU <<<.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: IG/domicibulkova