Dominika Cibulková si popri starostlivosti o rodinu a nový obchodík s detským oblečením našla čas aj na celkom nové aktivity. Ako prezradila na sociálnej sieti, chystá sa fanúšikom sprístupniť istú časť svojho života, čím by bývalá tenistka rada pomohla aj iným Slovenkám.

Bývalá tenisová hviezda Dominika Cibulková sa okrem materských povinností venuje úspešne aj podnikaniu s detským oblečením a tenisovou školou. Športovkyňa si prešla nedávno aj veľmi nepríjemnou skúsenosťou, keď jej vykradli počas dovolenkovania byt.

Aktuálne sa už ale zaujíma aj o módu a zovňajšok či postavu. Dominika totiž začala popri synčekovi Jakubkovi cvičiť a výsledok je naozaj viditeľný. Teraz sa rozhodla, že sa svojím plánom na chudnutie podelí aj s inými Slovenkami, ktoré ju na Instagrame sledujú.

„Rozhodla som sa, že už o pár týždňov sa s vami kúsok podelím, čo sa týka môjho tréningového režimu v misii chudnutie,“ uviedla Dominika. Napriek tomu si naďalej ponechá svoje súkromie pre seba a ako dodala, na sociálnych sieťach zverejňuje vždy len to, čo sama chce.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: IG/dominikacibulkova