Dominika Cibulková len pred pár hodinami prekvapila verejnosť, keď na sociálnej sieti Instagram priznala že pod srdcom nosí svoje druhé dieťatko. 33-ročná exšportovkyňa sa pritom len nedávno zúčastnila televíznej šou Let’s Dance, kde predvádzala figúru v obtiahnutých šatách. Bola tehotná už v tom období?

Podnikateľka, ktorá sa ešte donedávna živila tenisom, sa s fanúšikmi podelila o najkrajšiu životnú správu, a to že spolu s manželom Michalom očakávajú svojho druhého potomka. K rozkošnému synčekovi Jakubkovi (2) tak už onedlho pribudne súrodenec: „Jakubko z nás urobil rodinu, ale TY nás doplníš. Naša rodina sa rozrastá a my nemôžeme byť šťastnejší a požehnanejší,“ napísala k nádhernému rodinnému záberu Dominika.

Ako prezradila pre Nový Čas, z tehotenstva je nesmierne šťastná, pričom jej mama dodala, že krásny pár túži dopriať chlapčekovi súrodenca, nakoľko obaja sú jedináčikovia. „Aj pre nás to bola úplne nová situácia, keď sa narodil malý Jakub. Všetci sme si to odžívali po prvý raz, babky už dávno zabudli, aké to bolo, keď sa im narodili deti. Tešíme sa aj na to, že možno budeme mať viac Kubka, že tak im budeme pomáhať,“ uviedla pre čas.sk mama bývalej športovkyne.

Tá pritom ešte koncom apríla súťažila v televíznej šou Let’s Dance, kde skončila na piatom mieste. Dominika sa tu divákom predvádzala v žiarivých a odvážnych róbach, no ani podľa jej vyjadrení nič nenasvedčovalo tomu, že by plánovala rozšíriť svoju rodinu. Aj keď najskôr záhadne tvrdila, že ďalšie dieťatko zatiaľ nemajú v pláne, napokon sa všetko zmenilo. Nevedno len to, či kráska porodí už tento rok alebo si počká do budúceho.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk | Foto: IG/domicibulkova