Dominika Cibulková (29) prekvapila všetkých skalných fanúšikov, keď na svojom profile na sociálnej sieti oznámila nečakanú novinku. Ide o veľké prekvapenie, ktoré čakal len málokto…

Dominika Cibulková (29) je v poslednom období jedno prekvapenie za druhým. Po sťahovaní sa do Dubaja, rozprávkovej svadbe a skvelej kariére pomýšľa na ďalšie životné kroky. Nedávno dokonca prezradila, koľko detí by chcela mať a kedy plánuje svoje prvé materstvo. Momentálne jej ale v dieťati bráni ešte jedna vec.

Okrem materských povinností sympatickej blondínky sa pošuškáva aj o tom, kedy sa rozhodne zavesiť svoju kariéru definitívne na klinec. Nič z toho sa však zatiaľ nekoná a Domča ostáva naďalej aktívnou tenistkou. Na sociálnej sieti ale poriadne prekvapila fanúšikov, keď sa s nimi podelila o svoju veľkú novinku:

Chcem sa s vami podeliť o novinku, ku ktorej som dlho smerovala a teraz sa stáva skutočnosťou. Ak očakávate, že vyhlásim, že končím s kariérou alebo som tehotná, tak ešte nie. 🙂 A teraz tá novinka: S talentovanou spisovateľkou Andreou Coddington, ktorá ma pozná dlhé roky, pracujem na svojej knihe. Nebude to žiadna tenisová biblia, ale bude taká ako ja. Bude to môj život,” odhaľuje novinku, ktorá poteší slovenský tenisový fanklub. Hoci zatiaľ nie je známe, kedy presne kniha dorazí na pulty kníhkupectiev, Dominika všetkých ubezpečila, že na všetko je správny a čas a určite sa dočkáme.

Dominika prekvapila fanúšikov veľkou novinkou
Tenistka píše knihu o svojom živote

Zdroj | Foto: Instagram