Dominika Cibulková sa po ohlásení skončenia aktívnej tenisovej kariéry vrhla na materstvo a starostlivosť o rodinu a malého Jakubka. Športovkyňa sa netají ani svojou obrovskou láskou k luxusnému oblečeniu a drahým dovolenkám v exotike, za čo si vyslúžila už nejednu kritiku.

Posledne vyvolala rozruch jej účasť v RTVS relácií Silná zostava, kde sa kvôli cestovaniu počas pandémie dostala do konfliktu s komičkou Simonou. Krátko na to sa do Simony obul raper Rytmus a najavo vyšlo aj zákulisie podmienok, za akých prijala Cibulková pozvanie pred kamery.

V nedávnom rozhovore pre Evu sa ale Dominika rozhodla prehovoriť na inú tému, a to sú popôrodné kilá navyše. Zdá sa však, že ani v dobe kultu dokonalosti, kedy sa mnohé ženy cítia previnilo kvôli svojej postave, sa športovkyňa ani náhodou nehodlá týrať. Ako sama priznáva, v živote sa už našportovala viac ako dosť.

Mala som tak strašne veľa pohybu a tréningov, že ma dnes ani nehne. Som toho extrémne presýtená, absolútne mi to nechýba. Úplne mi stačí prechádzka, kočíkovanie. Teraz som začala trošku ráno behať, lebo, žiaľ, nie som žena, ktorá dojčením chudne. Chcem sa pomaličky dostať na svoju váhu, ale určite to nie je tak, že malý dve hodiny spí a ja teraz budem dve hodiny cvičiť,” priznáva na rovinu Dominika, ktorá si z chudnutia momentálne nerobí ťažkú hlavu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: eva.pluska.sk │ Foto: IG/domicibulkova, RTVS