Bývalá slovenská tenistka Dominika Cibulková je jednou z najrozoberanejších slovenských celebrít. A to nielen kvôli prednostnému očkovaniu či okázalejšiemu životnému štýlu, fanúšikom prekážali aj jej popôrodné kilá navyše. 

V súkromnej nemocnici Döbling v Rakúsku priviedla na svet svojho prvorodeného synčeka Jakubka. S manželom Michalom si slovenské meno vybrali už na začiatku tehotenstva a keďže sa blondínka rozhodla rodiť vo Viedni, načasovanie bolo do poslednej chvíle komplikované.

„A náš život už nikdy nebude rovnaký ako doteraz. Dnes sme na tomto svete privítali nášho vzácneho syna Jakuba Navaru,“ napísala na sociálnu sieť takmer ihneď po náročnom pôrode.

Množstvo ľudí na Instagrame si z Dominiky neraz uťahovali, jej popôrodné kilá navyše boli tŕňom v oku. Spočiatku si z toho čerstvá mamička nič nerobila, neskôr sa rozhodla všetkým ukázať, že sa dokáže dostať do formy. Najnovšie ohúrila fotografiami v zelených cyklistických legínach a jeansovom vršku pripomínajúcom plavky alebo podprsenku.

,,WAU, vyzeráte parádne. Neskutočné, ako ste sa od pôrodu zmenili,“ znie pochvalný komentár pod záberom zo šatne. ,,Užívaš, čo si si zaslúžila. Pre nás si jednotka,“ pridáva sa ďalší.

Musíme len súhlasiť, čo hovoríte na jej novú figúru?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/ domicibulkova