Cibulková uvažuje nad založením rodiny: Táto VEC jej v tom bráni!

Dátum:

Dominika Cibulková si posledné tri týždne užívala na Maledivách. Na Slovensko tak prišla oddýchnutá a pripravená na novú tenisovú sezónu. V jednom z najnovších rozhovorov však naznačila, že začína uvažovať aj nad novou kapitolou života, v ktorej sa jej obľúbený šport nenachádza. Má to však háčik!

Dominika nedávno získala ocenenie slovenská Tenistka roka 2018, čo bolo dostatočnou motiváciou pre naštartovanie novej sezóny. Zahájila už totiž kondičnú prípravu a znova maká naplno, aby v budúcom roku získala významné ocenenia, na ktoré si rozhodne trúfa.

Sympatická blondínka však prekvapila, keď sa vyjadrila aj k téme prípadného tehotenstva. V posledných rokoch nechcela totiž o bábätku ani počuť, zrejme však zmenila názor. Predsa len, s manželom Michalom tvorí pár osem rokov, pričom dva roky sú manželmi. ,,Kariéra je ešte stále na prvom mieste a uvidíme ako dlho,“ uviedla v rozhovore pre markizu.sk.

Cibulková má totiž stále určité športové ciele, ktoré jej v tejto chvíli bránia založiť si rodinu. Všetko sa ukáže v priebehu budúceho roka. Je však možné, že v blízkej budúcnosti sa narodí ďalší skvelý tenisový talent.

Zdroj: tvnoviny.sk  |  Foto: Instagram/domicibulkova

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...