Pre Dominiku Cibulkovú je okrem športu mimoriadnou vášňou aj móda, pričom už roky patrí k najlepšie oblečeným ženám domáceho šoubiznisu. Z času na čas ale bývalá tenistka predsa len rozvášni davy, keď na sociálnej sieti ukáže limitované kúsky zo svojho šatníka, ktoré nie sú celkom po vôli mnohým jej fanúšikom.

31-ročná tenistka Dominika Cibulková si okrem rodinného života užíva aj ťažko zarobený majetok, na ktorom drela už od útleho detstva. Jedna z najúspešnejších športovkýň krajiny však okrem tenisu holduje aj móde, pričom sa na verejnosti objavuje v zásade len v značkových kúskoch.

Aj keď bola už opakovane kritizovaná za využívanie pravých kožuchov a odevov zo zvierat, mamička malého Jakubka si z negatívnych ohlasov na svoju osobu ťažkú hlavu nerobí. Potom, čo nedávno šokovala kontroverznými fotkami s tehotenským bruškom či pompéznou oslavou krstu synčeka, rozvášnila davy opäť.

Na sociálnej sieti sa totiž pochválila novými luxusnými “papučami”, ktoré pre ňu zohnal módny štylista a personal shopper Andrej Kusalík. Limitovanú edíciu topánok z norky z dielne Louisa Vuittona, ktorá sa pohybuje v sume tisícok eur, však len tak ľahko nezoženiete. ,,Ahojte, krásky! Nejaký čas som si na vás musela počkať, kým ste mi konečne prišli,” napísala nadšená blondínka, pričom v ďalšom príspevku rozzúrila predovšetkým milovníkov zvierat. ,,Tak toto je nový level pôžitku z pravej kožušiny pre moje nôžky,” dodala s provokačnými emotikonmi.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: IG/domicibulkova, andrejkusalik