Dominika Cibulková sa už čoskoro stane dvojnásobnou mamičkou. Bývalá tenistka sa po pôrode prvého synčeka stretla s nechutnou kritikou kvôli popôrodným kilám, avšak tentokrát sa rozhodla využiť čas počas tehotenstva aktívnejšie a ako sama uviedla, snaží sa udržať v dobrej forme.

To, že sa Dominika nebráni aktívnemu cvičeniu aj počas tehotenstva, môžu vedieť fanúšikovia najmä z jej sociálnych sietí. Tam pravidelne pridáva zábery z fitness centra, pričom neskrýva ani tehotenské bruško z druhého trimestra.

O milé prekvapenie sa najnovšie postaral Dominikin manžel Michal Navara. Ten sa zachoval ako pravý gentleman a svojej žene odkázal, aby sa viac šetrila. Stalo sa tak po tom, čo sa mu známa športovkyňa priznala, že nie je spokojná so svojím výzorom.

„Idem do fitka. Nemôžem sa už na seba zase kukať,“ posťažovala si Dominika v súkromnej konverzácii s manželom, ktorú neskôr zverejnila. Ten jej na to zareagoval: „Neblázni. Veď si krásna. Oddýchni si.“

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Tieto slová úspešnú Slovenku potešili natoľko, že ich okamžite zazdieľala na svojom profile a musíme uznať, že Michal zareagoval tak, ako sa na správneho chlapa patrí!

Zdroj | Foto: Instagram/Domicibulkova