Dominika Cibulková patrí medzi naše najlepšie tenistky a jej program je poriadne nabitý. Najväčšou oporou je pre ňu jej manažér a zároveň manžel Michal Navara. Platí to však aj naopak?

Dominika Navara Cibulková sa včera objavila v markizáckom Teleráne, kde porozprávala o mladých tenisových talentoch. Párkrát do týždňa tieto nadané deti dokonca trénuje. V priebehu rozhovoru však prehovorila aj o svojom manželovi Michalovi, ktorý po jej boku chýbal, čo je veľmi zriedkavé.

Sympatická blondínka uviedla, že Michal hral bedminton a roztrhol si achilovku. Ten, koho trápilo rovnaké zranenie vie, že ide o nesmierne bolestivú záležitosť. Dominika však neváhala a pred kamerami si do svojej milovanej polovičky rypla. ,,Neviem, či nás sleduje, ale, samozrejme, pre chlapa, pre ktorého je soplík smrteľná choroba, tak toto je naozaj teraz ešte horšie,“ poznamenala.

Celú situáciu sa rozhodol zachrániť Tomáš Juríček, ktorý sa Cibulkovej spýtal, či jej manžel zvláda ťažko nepríjemnú bolesť. ,,Ó, veľmi. Ako asi každý chlap, nie?“ opäť si rypla známa tenistka. Zdá sa, že športovkyňa zrejme nie je tou najlepšou oporou pre Navaru.

Zdroj: markiza.sk  |  Foto: Instagram/domicibulkova