Jedna z najlepších slovenských športovkýň má smolu hneď v prvé dni nového roka. Jej otec Milan mal totiž haváriu a za všetko môžu komplikácie na ceste kvôli hustému sneženiu. Na mieste nehody ale prišlo k nečakanému vulgárnemu výstupu s kopancu!

Dominika Cibulková si užíva posledné dni v Sydney, no radosť momentálne zatienila nepríjemná udalosť v ich rodine. Tenistkin otec Milan mal totiž na jej aute poriadnu smolu a kvôli sneženiu skončil v hŕbe snehu na Kollárovom námestí v Bratislave.

Za všetko môže husté sneženie, no dopravná situácia sa mohla v pokoji vyriešiť po príchode polície, ktorá potvrdila, že išlo o škodovú udalosť. To však ešte nikto zo zúčastnených netušil, aký dramatický výstup sa už o chvíľu udeje.

Čitateľ Nového Času celý incident natočil na video nižšie, na ktorom vidieť hysterickú vodičku. Žena prichádza k vystrašenému Dominikinmu otcovi a začína nahlas vykrikovať, vulgárne mu nadávať a gestikulovať. Napokon padne aj kopanec, no otec si po celý čas zachová chladnú hlavu a na emotívnu scénku vôbec nereaguje. Ako sám potvrdil, spôsobil nehodu a reakciu naštvanej pani údajne chápe: „Asi nikto nemá radosť z toho, keď do neho narazíte. Bol tam z jej strany potom menší výstup. Neskôr prišli na miesto činu policajti a trochu ju spacifikovali. Až potom došli dopravní, všetko sa spísalo, pani sa upokojila a celá vec sa normálne uzavrela. Ja jej to nemám za zlé. Chápem, že je po sviatkoch, ľudia sú v strese, počasie je zlé…“ uzatvára nepríjemnosť.

Zdroj: cas.sk │ Foto: Instagram