Dominika Cibulková sa na Slovensku okrem tenisových výkonov v poslednom období nechcene preslávila aj vďaka noseniu pravých kožuchov. Práve jej záľubu v módnych trendoch zo živých zvierat jej nevedia odpustiť viaceré známe tváre. Najnovšie sa k nim pridal aj tento markizák!

Dominika Cibulková patrila k najobľúbenejším športovkyniam na Slovensku a získala si sympatie mnohých fanúšikov. Obraz miláčika národa ale výrazne naštrbili jej módne výstrelky v podobe kožuchov zo živých zvierat.

Počas posledných týždňov totiž musí čeliť veľkej kritike zo strany známych tvárí šoubiznisu. Ako prvý sa do nej obul Robo Papp, keď ju nazval bezcitnou a vyjadril nad tenistkou ľútosť. Dlho na seba nenechala čakať ani vulgárna spŕška od Martina Jakubca, ktorý si za svoj komentár vyslúžil dokonca aj trest.

Najnovšie si ale s patričnou dávkou irónie rýpol do Dominiky aj fitnessák Martin Šmahel, ktorý sa dal navyše nedávno na zdravú a vegetariánsku stravu. Na svojom profile zavesil obrázok, v ktorom porovnáva odlišný prístup Cibulkovej a Novaka Djokoviča k životu. Kým pod Djokovičovou fotkou je jeho vyjadrenie o tretej otváranej reštaurácii s jedlom zdarma pre chudobných, na strane Cibulkovej svieti výrok o tom, ako si bude robiť to, čo sama chce a nenechá si diktovať od okolia…

Martin Šmahel sa pridal ku kritikom Cibulkovej

Dominika sa ocitla pod paľbou kritiky vďaka svojim pravým kožuchom

Zdroj │ Foto: Instagram