Fanúšikovia sa ešte nestihli spamätať z viacerých nedávnych úmrtí zo sveta šoubiznisu a verejnosť už bola upovedomená o ďalšom skone známeho herca. Tento raz odišiel na večný odpočinok legendárny umelec David Warner, ktorého Slováci môžu poznať nielen z oscarového Titanicu.

Počas uplynulého víkendu odišiel na večný odpočinok britský herec David Warner, ktorému len pred 18 mesiacmi lekári diagnostikovali rakovinu. 80-ročný umelec skonal v nedeľu v sociálnom zariadení pre ľudí z umeleckej scény v Londýne, pričom v minulosti sa objavil vo viacerých úspešných snímkach. Warner je slovenským divákom známy predovšetkým z filmov Titanic, Návrat Mary Poppins, Star Trek či The Omen.

“Za posledných 18 mesiacov pristupoval k svojej diagnóze s preňho typickou dôstojnosťou,” uviedla rodina zosnulého v oficiálnom vyhlásení pre BBC. Ako dodala, David pre nich navždy ostane láskavý a veľkorysý muž, partner a otec, pričom práve jeho dielo zanechalo stopy v životoch mnohých ľudí. Po hercovi ostala partnerka Lisa Bowerman, dcéra Melissa a syn Luke. Slovensko pritom len pred pár hodinami prišlo o známeho redaktora RTVS, ako aj moderátora, športovca a hudobníka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: BBC, Twitter