Moderátori Veronika Cifrová Ostrihoňová a Matej Sajfa Cifra sú síce mimoriadne aktívni na sociálnych sieťach, avšak niečo málo si predsa len uchovávajú pod rúškom tajomstva. Aj keď dcérku Sáru fanúšikom z času na čas ukážu, tvár dievčatka verejnosť ešte nikdy nevidela. Až doposiaľ!

V septembri 2019 porodila Veronika Cifrová Ostrihoňová prvorodenú dcérku Sáru, ktorá rastie ako z vody. Fanúšikovia moderátorskej dvojice síce rozkošné dievčatko na sociálnych sieťach vídajú, avšak jeho tvár bola vždy odvrátená, prípadne prekrytá. Rozkošná slečna už onedlho oslávi dva roky, a tak sa celebritní rodičia zrejme rozhodli, že je čas ukázať ju verejnosti.

Urobiť tak mali pri špeciálnej príležitosti, kedy bola vo Veronikinej talkšou hostkou samotná prezidentka Slovenskej republiky. Sára vyšla zo zákulisia s kyticou kvetov, pričom na sebe mala oblečenú žltú sukničku a s úsmevom pricupitala priamo k Zuzane Čaputovej. „Ďakujem za milé privítanie všetkým divákom a Veronikinej dcérke Sárke,” napísala hlava štátu ku krátkemu videu z privítania v šou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: IG/kristianakona, veronikaostrihonova