Veronika Cifrová Ostrihoňová (30) sa už onedlho stane hrdou mamičkou svojho prvorodeného dieťatka, ktoré porodí manželovi Sajfovi (39). Šťastná dvojica sa len nedávno vrátila z relaxačného pobytu na Srí Lanke, pričom krásna redaktorka televízneho spravodajstva už stihla navštíviť aj svojho lekára.

Dvojica, ktorá si získala priazeň množstva slovenských fanúšikov prostredníctvom sociálnej siete YouTube, sa už čoskoro rozrastie o ďalšieho člena. Moderátorka a spíker Fun Radia sa iba prednedávnom podelili o krásnu novinku, ktorá hovorí, že Veronika Cifrová Ostrihoňová nosí pod srdcom svoje prvé dieťatko.

Ako sa zdá, harmonický pár žiari šťastím, a kým ešte nedávno si užívali relax, slnko a more na exotickej Srí Lankde, kde však, žiaľ, došlo počas ich pobytu k tragickým atentátom, dnes sú už obaja budúci rodičia v kolobehu každodenného života. Napriek tomu sa im pred pár hodinami dostalo mimoriadnej radosti, keď si od lekárky odniesli snímky z ultrazvuku. “Najkrajšie obrázky, aké sme spolu v živote videli ❤️ Nevieme sa ťa spolu s Veronikou dočkať,” napísal na sociálnej sieti dojatý Sajfa, pričom zverejnil fotografiu s pani manželkou.

Zdroj | Foto: YouTube, Instagram/Sajfa, VeronikaOstrihonova