Činky vymenila za dieťa: So svojím synom sa dostala do formy len za 15 minút denne!

Dátum:

Kristy Ardo z Arizony pravidelne cvičí so svojím synčekom Tuckerom. Jej video, kde činky vymenia za bábätko, obletelo už celý svet a stalo sa hitom. Kristy je dôkazom toho, že aj s malým dieťaťom sa dá robiť všetko, na čo si len spomeniete. Dokonca sa môžete zbaviť aj popôrodných kíl navyše. 

Kristy je inšpiráciou pre množstvo mamičiek, ktoré nevedia kam majú dať svoje deti, keď si chcú na chvíľku zacvičiť. Sympatická Arizončanka to vyriešila veľmi jednoducho. Svojho syna Tuckera zaradila do cvičebného plánu. Fotky z cvičenia zdieľa na svojom Facebookovom profile, a tak sa spolu s rozkošným Tuckerom stali známymi po celom svete.

cvicenie s babatkom

„Celý svoj život som aktívne športovala. Po pôrode sa samozrejme situácia zmenila. Bola som dosť vyčerpaná na to, aby som cvičila. Po štyroch mesiacoch od narodenia Tuckera som začala cvičiť s ním. Neviem si to vynachváliť,“ prezradila pre aktuality.sk Kristy. Ako samotná Kristy tvrdí, tento šport potrebuje veľké sebazaprenie a disciplínu. Pretože je veľmi ťažké premôcť sa cvičiť po celom hektickom dni, ktorý je počas materskej dovolenky samozrejmosťou.

Mamička sa udržuje vo forme pomocou bábätka
Mamička sa udržuje vo forme pomocou bábätka.

„Akonáhle máte deti, váš dobrý zdravotný stav by mal byť nepísanou súčasťou vášho života. Cvičiť predsa môžete aj s bábätkom. Úplne stačí cvičiť pätnásť minút denne. Tento druh pohybu môže úplne zmeniť váš život. Všetko, čo preto musíte urobiť je len to, že treba s cvičením jednoducho začať,“ tvrdí mamina, ktorá začala cvičiť so svojím synom.

Zdroj: aktuality.sk|Foto: Facebook

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...