Vražda učiteľky Violy (†34) je naďalej prioritou pri vyšetrovaní zo strany príslušníkov slovenskej polície. Mladá brunetka zomrela obzvlášť krutým spôsobom, ktorý otriasol celým Slovenskom. Pred pár hodinami sa však na verejnosť dostala informácia, že bola členkou cirkevného spolku.

Rodáčka zo Sniny bola úspešnou modelkou, a dokonca aj talentovanou fotografkou. Málokto však tušil, že sa pred štyrmi rokmi stala členkou Apoštolskej cirkvi s názvom Otcov dom. Polícia tak upriamila pozornosť aj na spolok, ktorého bola zavraždená Viola súčasťou.

Niektorí členova sa museli podrobiť výsluchu, keďže v deň vraždy sa brunetka nachádzala na raňajšom stretnutí cirkvi. Zároveň je miesto činu od jeho centra vzdialené iba približne päť kilometrov. Samotný vodca Vladimír Žák sa rozhodol prehovoriť na sociálnej sieti, pričom chcel obhájiť meno cirkvi.

Vyjadrenie Vladimíra Žáka

„Violka bola súčasťou nášho kresťanského spoločenstva Apoštolskej cirkvi – Otcov dom v Bratislave. Nesmierne nám chýba a s jej stratou aj spôsobom, akým zahynula sa tieto dni ako jej priatelia vysporadúvame veľmi ťažko. Vzhľadom na žiadosť policajných vyšetrovateľov, s ktorými ako kresťanské spoločenstvo spolupracujeme ako aj prebiehajúce vyšetrovanie, sme boli požiadaní neposkytovať ohľadom Violky žiadne ďaľšie informácie. Modlíme sa za múdrosť pre vyšetrovateľov, skoré nájdenie a potrestanie páchatela/páchateľov, a aby z úcty k Violke vyšla pravda najavo!“

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/ Otcov Dom – Father’s House  |  Foto: Facebook/Viola M., Otcov Dom – Father’s House, Oro by Unique