Známa americká rodina Kardashian/Jenner opäť prežíva krušné chvíle. Za všetkým stojí lúpežné prepadnutie, ktoré sa odohralo v dome úspešnej mladej supermodelky Kendall Jenner.

V poslednej dobe sa slávne hviezdy často stávajú obeťami lúpežných prepadnutí. Najprv to bola Kim Kardashian West, ktorú okradli vo francúzskej metropole počas Fashion Week-u. Pred pár týždňami sa podobný incident stal slávnej hudobníčke Nicki Minaj, či uznávanej Alanis Morissette. Nedávna lúpež sa odohrala v Hollywood Hills, ktorý je súčasťou Los Angeles. V tejto štvrti býva mnoho slávnych hviezd, ako je Jared Leto, Salma Hayek, Zac Efron alebo Leonardo DiCaprio.

Tentokrát sa však terčom stala mladšia nevlastná sestra televíznej hviezdy a manželky rappera Kaneyho Westa. Lúpežníci úradovali vtedy, keď Kendall Jenner opustila svoj luxusný príbytok. Aj napriek tomu, že sa po návrate okolo domu pohybovala, nič si nevšimla. Všetko jej došlo až vtedy, keď zistila, že jej chýbajú drahé šperky. Supermodelka okamžite zavolala políciu, ktorá momentálne rieši nepríjemnú situáciu. Podľa všetkého vzniknutá škoda dosiahla sumu až 200 tisíc amerických dolárov.

Kendall Jenner

Foto: Instagram, depositphotos.com | Zdroj: Tmz.com