Už dlhšiu dobu sa polemizuje o tom, či sú porotkyňa Knechtová a mladý spevák Borkovec milencami alebo len dobrými kamarátmi. Človek zo zákulisia sa rozhodol vyzradiť pravdu.

Krásna porotkyňa a speváčka Katarína Knechtová (37) je stále single a počas súťaže SuperStar bola viackrát kritizovaná za prílišné flirtovanie s mladými mužmi. Najprv sa objavili špekulácie o tom, že Katka má mať blízko k ďalšiemu porotcovi Benovi Cristovaovi (31), ktoré sa ale nakoniec nepotvrdili.

Potom, čo však začal len 18-ročný Peter Borkovec postovať na Instagrame jednu spoločnú fotku s Katkou za druhou, viacerí sa začali domnievať, že láska sa rodí práve tu aj napriek veľkému vekovému rozdielu. Po vypadnutí Peter dokonca verejne vyznal tmavovláske z východu lásku, čím špekulácie ešte umocnil. Zdroj zo zákulisia speváckej súťaže však pre Plusku prezradil, aká je skutočná pravda o ich vzťahu: „Petr by veľmi chcel, ale naozaj že veľmi. Ale nič medzi nimi nie je. Dokonca aj na párty sa o Katku veľmi pokúšal, no bez úspechu… Katarína si očividne uvedomuje ten markantný vekový rozdiel a preto nič nerieši,“ uvádza veci na pravú mieru. Zdá sa teda, že počas tohoto ročníka Superstar sa zatiaľ do seba nezahľadel žiadny párik.

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Instagram