Svetom celebrít otriasla čerstvá správa o rozvode najslávnejšieho a najobľúbenejšieho hollywoodskeho páru Angeliny Jolie (41) a Brada Pitta (52). V oficiálnej žiadosti stojí ako dôvod rozvodu fráza „neprekonateľné rozdiely“, no zdá sa, že skutočnosť je iná. 

Angelina pred pár dňami podala oficiálnu žiadosť o rozvod s miláčikom žien Bradom Pittom. Za rozvodom malo údajne stáť len postupné odcudzenie dvojice a rozdielne názory na výchovu ich spoločných detí. Na svetlo sa však dostali oveľa závažnejšie skutočnosti. Zdroj z okolia totiž tvrdí, že hollywoodska kráska si mala pred časom najať súkromného detektíva potom, ako v nej skrslo podozrenie na manželovu neveru. V tom čase mal Brad natáčať v Londýne drámu Allied s francúzskou kráskou Marion Cotillard (40).

https://www.instagram.com/p/BKiaN2JgnFX/?taken-by=angelinajolieofficial

Zdroj prezradil, čo sa medzi manželmi malo v skutočnosti odohrávať: „Brad je v typickej kríze stredného veku a Angie už toho mala plné zuby. Najala si súkromného detektíva, pretože cítila, že manžel má počas natáčania pletky a vysvitlo, že naozaj má. To bol posledný klinec.

View this post on Instagram

Chères amies, chers amis, Quelque chose de magique est en train de se produire… Nous sommes si nombreux à donner nos “chaussures en marche” qu’Avaaz a désormais mis en place 15 points de collecte dans tout Paris et sa région pour les dernières 48 heures! Chacun d'entre nous peut participer: il vous suffit de choisir une vieille paire de chaussures, de venir nous les déposer et Avaaz l'ajoutera à des milliers d'autres pour envoyer un incroyable message d'espoir au monde entier. Il ne reste plus que quelques heures! La puissance symbolique de l’installation de chaussures à Paris a touché de nombreuses personnes dans le monde, et des dizaines de milliers nous ont virtuellement rejoints, en se prenant en photo avec leurs chaussures. Plus nous aurons de chaussures et plus notre message sera clair. Déposez vos chaussures dans les prochaines 48h, rejoignez l’évènement Facebook, et montrons au monde entier que notre mouvement ne peut pas être réduit au silence. Avec espoir, Marie, Oli, Andrew, Aloys, Myriam, Camille et toute l'équipe d'Avaaz PS: une fois l’installation terminée, nous ferons don de toutes les chaussures à des organisations humanitaires Link in my bio

A post shared by @ marioncotillard on

Herec sa mal počas natáčania zúčastňovať aj divokých žúrok plných drog a prostitútok. Šumy okolo šarmantnej Marion a Brada sa pritom objavili už v tom období. Francúzska herečka pritom oficiálne stále tvorí pár s jej priateľom. Angelina zrejme presne vie, ako ľahko dokáže pri natáčaní vzplanúť iskra, keďže jej vlastný vzťah s Bradom začal práve pri točení Mr. & Mrs. Smith, keď na Brada čakala doma sympatická Jennifer Aniston. Táto aféra ešte zrejme počas rozvodového procesu zarezonuje a Bradovi na súde ani pred jeho obdivovateľkami neprilepší.

Marion a Brad v novom filme Allied

Zdroj: perezhilton.com | Foto: Instagram, YouTube