Svetom celebrít otriasla čerstvá správa o rozvode najslávnejšieho a najobľúbenejšieho hollywoodskeho páru Angeliny Jolie (41) a Brada Pitta (52). V oficiálnej žiadosti stojí ako dôvod rozvodu fráza “neprekonateľné rozdiely”, no zdá sa, že skutočnosť je iná. 

[sociallocker]Angelina pred pár dňami podala oficiálnu žiadosť o rozvod s miláčikom žien Bradom Pittom. Za rozvodom malo údajne stáť len postupné odcudzenie dvojice a rozdielne názory na výchovu ich spoločných detí. Na svetlo sa však dostali oveľa závažnejšie skutočnosti. Zdroj z okolia totiž tvrdí, že hollywoodska kráska si mala pred časom najať súkromného detektíva potom, ako v nej skrslo podozrenie na manželovu neveru. V tom čase mal Brad natáčať v Londýne drámu Allied s francúzskou kráskou Marion Cotillard (40).

https://www.instagram.com/p/BKiaN2JgnFX/?taken-by=angelinajolieofficial

Zdroj prezradil, čo sa medzi manželmi malo v skutočnosti odohrávať: “Brad je v typickej kríze stredného veku a Angie už toho mala plné zuby. Najala si súkromného detektíva, pretože cítila, že manžel má počas natáčania pletky a vysvitlo, že naozaj má. To bol posledný klinec.

Herec sa mal počas natáčania zúčastňovať aj divokých žúrok plných drog a prostitútok. Šumy okolo šarmantnej Marion a Brada sa pritom objavili už v tom období. Francúzska herečka pritom oficiálne stále tvorí pár s jej priateľom. Angelina zrejme presne vie, ako ľahko dokáže pri natáčaní vzplanúť iskra, keďže jej vlastný vzťah s Bradom začal práve pri točení Mr. & Mrs. Smith, keď na Brada čakala doma sympatická Jennifer Aniston. Táto aféra ešte zrejme počas rozvodového procesu zarezonuje a Bradovi na súde ani pred jeho obdivovateľkami neprilepší.

Marion a Brad v novom filme Allied

Zdroj: perezhilton.com | Foto: Instagram, YouTube
[/sociallocker]