Predseda strany SNS a šéf parlamentu Andrej Danko sa stal v utorok hlavnou témou celého Slovenska po tom, ako sa zverejnili jeho telefonáty s obvinenou Alenou Zsuzsovou. Napokon sa predsa len rozhodol k celej kauze vyjadriť.

Meno Andreja Danka zaplnilo v utorok všetky titulky po tom, ako sa zverejnila jeho lascívna komunikácia s obvinenou Alenou Zsuzsovou. S Kočnerovou volavkou si mal predseda strany SNS opakovane písať aj viackrát telefonovať. Zarezonovali najmä tri zverejnené telefonáty so Zsuzsovou, ku ktorým malo dôjsť v roku 2016.

Danko obvinenú počas hovorov “všade bozkával”, a taktiež prial virtuálnej známosti sladké sníčky. Keď sa prevalila vražda novinára a jeho snúbenice a zatkli štvoricu vrátane Zsuzsovej, Danko údajne stále netušil, že išlo o ženu, s ktorou komunikoval. S tmavovláskou sa podľa vlastných slov nikdy nestretol a nechal sa zlákať do jej osídiel falošnej identity len kvôli tomu, že sa nachádzal v rozvodovom procese s exmanželkou.

Zároveň sa bránil aj so slovami, že so Zsuzsovou neriešil ani politické či iné chúlostivé témy. V komunikácií Kočnera z marca 2018 s volavkou cez Threemu sa však zmieňujú o akýchsi podkladoch, ktoré mal Kočner pre Danka pripraviť, pričom spísať ich mal práve Peter Tóth. “Kapitánovi som dnes poslal podklady. Fyzicky to písal Peter Tóth z mojich poznámok a podkladov. By som nechcel byť môj nepriateľ,” písal Kočner podľa DenníkaN. Zároveň vyzval Zsuzsovú, aby Dankovi napísala a zistila, či sa chystajú predčasné voľby, alebo či koaličné strany podržia po protestoch na námestiach vládny Smer.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube/HNtelevízia │ Foto: Facebook/Andrej Danko – predseda SNS, Televízia Markíza