V sobotu sa vo Veľkej Británii konali veľkolepé oslavy narodenín kráľovnej Alžbety, na ktorej sa zúčastnili všetci členovia kráľovskej rodiny. Nechýbala ani Kate s Wiliamom, či čerství novomanželia Harry s Meghan.

Svetové média však prišli so šokujúcimi informáciami, podľa ktorých sa Kate s Meghan nemôžu ani vystáť. Dokonca tajné zdroje z Kensingtonského paláca, v ktorom žijú obaja bratia s manželkami, vraj tvrdia, že Kate na Meghan žiarli a panuje medzi nimi veľmi zlá atmosféra. Dokazovať to majú fotky zo sobotnej oslavy, na ktorých sa má Kate tváriť zachmúrene, kým Meghan rozdáva úsmevy na všetky strany.

Ako hlavný dôvod by mohol byť ten, že Meghan má mať od samotnej kráľovnej niekoľko výhod a veľmi rýchlo si ju v paláci obľúbili, kým Kate trvalo pomerne dlho, než si priazeň manželovej rodiny vybojovala.

Je dosť možné, že uvedené závery spravili svetové média len na základe pár záberov z oslavy, nakoľko na mnohých fotkách sa Kate usmieva a dokonca s prívetivým výrazom komunikuje s Meghan. Ktovie, aká je teda pravda. My veríme, že je všetko v poriadku a opäť ide iba o nepravdivé informácie, o ktoré sa postarali zahraniční novinári.

 

Foto: Instagram, gettyimages.com