Predseda Smeru – SD má za sebou odvolenie v referende, ktoré napokon skončilo po účasti len jednej štvrtiny Slovákov neplatnosťou. Robert Fico bol ešte donedávna fit, no novinárom sa ho podarilo zahliadnuť pri tom, ako kríva a ledva chodí. Čo sa stalo expremiérovi?

Robert Fico, ktorý pozýval Slovákov k hlasovaniu o referende, bol ešte pred niekoľkými dňami zdravotne v poriadku. Šéfa Smeru, ktorý mal nedávno otvorený konflikt s moderátorkou JOJky Janou Krescanko Dibákovou, však týždenník PLUS 7 DNÍ zastihol pri veľkých problémoch s chôdzou.

Expremiér má totiž krívať a na nohu našľapuje len veľmi opatrne. Pri pohybe mu v tvári vidieť, že bojuje s bolesťou. Počas rokovaní v parlamente sa mal politik opierať o stoly aj stoličky. Po oslovení, čo sa opozičnému poslancovi stalo, prišla nečakaná odpoveď.

Podľa Ficovho hovorcu Jána Mažgúta mal predseda utrpieť únavovú zlomeninu malíčka. Nateraz nie je jasné, či k nej prišiel počas športovania alebo iným spôsobom. Dodal však, že expremiér si musí dať na nejaký čas od športovania prestávku. Malíček sa totiž nedáva do sadry, ale fixuje sa len o okolité prsty na nohe.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: PLUS 7 DNÍ │ Foto: FB/Robert Fico