Predseda strany SNS Andrej Danko, ktorý sa po posledných parlamentných voľbách nedostal do parlamentu, na politiku stále nezanevrel. Najnovšie dostal nápad, ktorý síce nevysvetlil do detailov, no prvý krok urobil priamo pred kamerami, keď roztrhal logo.

Politik, ktorý sa v minulosti preslávil viacerými breptami, no aj odhalenou údajnou komunikáciou so Zsuzsovou, sa nedávno prihlásil o slovo, keď sa rozhodol podporiť Pellegriniho ambície zbierať podpisy na referendum za predčasné voľby.

Dôkazom, že to s návratom na politickú scénu myslí naozaj vážne, je aj politikovo najnovšie video na sociálnej sieti. Fanúšikom sa prihovoril s tým, že v pozadí trhá zo steny tapetu s logom strany SNS. K tomu prihodil aj tajomný komentár: “ZMENA JE ŽIVOT. Život prináša rôzne situácie. Raz sme hore, raz sme dole. Nová doba si vyžaduje zmenu komunikácie a prístupu. SNS sa jej musí prispôsobiť. Veríme, že to spolu zvládneme. Čo ťa nezabije, to ťa posilní,” uviedol.

Nevedno, či sa chystá Andrej Danko premenovať stranu alebo len osviežiť jej logo, no riaditeľka kancelárie predsedu Zuzana Škopcová pre Plusku vyzradila viac. “Potrebujeme reštart v komunikácii a veľa vecí sa musí v SNS začať robiť inak. Táto stena bola 9 rokov rovnaká. Musíme sa poučiť z chýb a ísť modernejšie ďalej, odkázala.

Zdroj: pluska.sk │ Foto: FB/Andrej Danko – predseda SNS