Internetová hviezda Zuzana Plačková je dnes najdiskutovanejšou osobnosťou Slovenska potom, čo elitní policajti z NAKA vykonali v jej byte domovú prehliadku. Ako informoval štátny orgán, doposiaľ bolo v rámci akcie zadržaných 15 osôb, medzi ktorými sa nachádza aj bývalá hviezda reality šou Hotel Paradise s manželom.

V pondelok (27. septembra) bolo v rámci veľkej protidrogovej akcie zadržaných 15 osôb potom, čo príslušníci Národnej kriminálnej agentúry zasahovali od skorých ranných hodín v Bratislavskom, Trnavskom a Trenčianksom kraji. Okrem iných sa na zozname preverovaných ocitli aj Zuzana Strausz Plačková a René Strausz, pričom majú byť podozriví z drogovej trestnej činnosti a zo založenia, zosnovania a podporovania zločineckej skupiny

Podľa dostupných informácii najskôr NAKA zasahovala v bratislavskom byte manželov, odkiaľ sa presunuli do ich domu v Miloslavove. Jednou z prvých prítomných na mieste bola reportérka Kristína Kövešová, ktorá fanúšikom vysielala priamy prenos z policajnej razie, pričom sa neváhala prihovoriť ani samotnej influencerke. Tá na zvedavé otázky novinárov nezrozumiteľne odpovedala len slovnou perlou: „Nech mi aspoň follow dajú,“ odkázala zadržaná Plačková, ktorá nevykazovala žiadne náznaky nervozity.

Ako tiež dodala, vyjadrenie k predmetnej situácii poskytne práve na sociálnej sieti. „Vyjadrím sa na Instagrame. Majte pekný deň, potom sa vyjadrím na Instagrame mojom Queen Plačková!“ nechala sa počuť samozvaná kráľovná sociálnej siete v putách, kým jej manžela humor taktiež neopúšťal. K predmetnej situácii sa napokon vyjadril aj člen kapely Cico Band, ktorý je kamarátom Reného.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/queen.plackova, kristinakovesovadrogy, peter.gaman