Nie je jednoduché presadiť sa v konkurencii mladších kolegýň ako je Barbora Švidraňová, či miláčika dievčat, Viktora Vinczeho. Miška Čobejová sa však nevie dostať do priazne divákov a ani dôsledná príprava, nácviky a tvrdé tréningy neprinášajú zaslúžené ovocie.  [sociallocker]

Pravidelne sa umiestňuje na posledných priečkach a musí okrem kritiky zo strany poroty čeliť aj komentárom na sociálnych sieťach, kde si ju fanúšikovia relácie doberajú za jej slabšiu angličtinu a nedokonalý spev. Po včerajšom kole skončila posledná a neubránila sa slzám. Nezaujala totiž ani ako líderka už neexistujúcej skupiny, Pussycat Dolls. Utešoval ju moderátor Martin Pyco Rausch aj porotkyňa Zuzana Fialová.

,,Musím si veriť. Toto dám.”, dodávala si odvahu samotná Michaela. Opakovane žiadala o pomoc aj choreografa, aj učiteľku spevu. Pred svojím včerajším vystúpením ju zachvátila panika, na pódium ani nechcela ísť.
Vypustila aj nejednu slzu a neustále si v hlave opakovala, akým prínosom je pre túto šou.

čobejova

S účinkovaním v programe ale skončiť neplánuje. Táto možnosť neprichádza do úvahy a ako sama tvrdí, niekto musí skončiť posledný. Najviac ale mrzí Čobejovú kritika jej blízkych.
Miška je v prvom rade ale herečka. Herečka, ktorá robí zábavnú šou. Preto sa počas svojich výkonov snaží dávať dôraz na hranie, nie na spev.
Po napodobňovaní Madonny, Shakiry či Kurta Cobaina sme zvedaví, s čím príde nabudúce.
,,Človek musí tancovať, spievať a byť prevtelený do osobnosti, ktorú stvárňuje.”, povedala Miška, ktorá stále tvrdí, že to nie je ani zďaleka také jednoduché, ako sa na prvý pohľad môže zdať. Plánuje však naďalej bojovať a ukázať, že aj ona na to má, a že v súťaži nie je vôbec do počtu.

 

 

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram, Facebook [/sociallocker]