Fanúšikovia v Dubnici nad Váhom už v sobotu 17. septembra opäť budú mať možnosť vidieť na svojom štadióne po viac ako ročnej pauze seniorský hokejový zápas.

[sociallocker]Tradičný klub, ktorý už za federálnych čias patril k elite slovenskej ligy a následne v ére samostatnosti hral hneď niekoľko sezón slovenskú extraligu sa vracia po odmlke do druhej ligy západ, v ktorej rozhodne nebude patriť k outsiderom. V drese tohto klubu sa totižto predstaví hneď niekoľko skvelých hokejistov.

K najznámejším hráčom budú patriť Peter Betinec, Rastislav Pavlikovský, Róbert Tomík, Róbert Brandís, Michal Kluka či Roman Chatrnúch. Zmes skúsených veteránov s mladými tvárami dáva nádej na dobré výsledky. A ako to býva v Dubnici, tak na štadióne rozhodne prázdno nebude.

Už v úvodnom zápase v sobotu o 18.00 sa na mestskom štadióne predstaví exligista, tím Piešťan! Mimochodom MHK Dubnica sa stala víťazom 2. ligy v sezóne 2013/2014, to vtedy víťaz ligy nemal zaručený postup a v baráži Dubnica nestačila na Topoľčany, s ktorými prehrala 4:3 na zápasy…121Foto: Facebook
[/sociallocker]