Viktor Vincze čelí spolu so svojou manželkou Adelou nepríjemnej situácií, kedy museli kvôli jej pozitívnemu testu na koronavírus nastoliť prísny režim karantény. Aj keď priebeh blondínkinho ochorenia Viktor prezentoval za pohodový, do večera sa razom všetko zmenilo.

Moderátor hlavného spravodajstva bol po Adelinom pozitívnom výsledku na ochorenie Covid-19 testovaný negatívne, no ako sa ukázalo len pred okamihom, vírus sa naňho napokon predsa len nalepil tiež. Viktor totiž spolu s manželkou absolvuje domácu karanténu, preto niet divu, že by k takejto situácii mohlo skutočne dôjsť.

Ako Adela sama priznala, zatiaľ má iba mierne príznaky ochorenia a lekársku starostlivosť nepotrebuje. Fanúšikom sa prihovorila v krátkom videu a rovnako tak o koronavíruse v domácnosti Vinczeovcov informoval aj Viktor na sociálnej sieti. O pár hodín neskôr sa však negatívne testovaný markizák “pochválil” fotografiou, na ktorej mu teplomer nameral 39.5 stupňov Celzia telesnej teploty. “Vitaj a neublíž mi,” napísal k snímke moderátor, ktorého humor neobchádza ani v čase choroby. Obom prajeme veľa zdravia!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/viktorvincze