Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami Slovákov, pričom dnes sa obe speváčky pýšia rozkošnými dcérami. Kým Daniela porodila 3-ročnú Lindu futbalistovi Stanislavovi Lobotkovi, Veronika vychováva dievčatko Neu. V kuloároch sa však začalo šepkať o ďalšom dieťatku!

V polovici januára 2020 priviedla Daniela Nízlová na svet vytúženú dcérku Lindu, avšak vzťah s jej otcom, žiaľ, speváčke nevyšiel. Potom, čo sa vrátila zo slnečného Talianska na Slovensko, nemala po svojom boku žiadneho oficiálneho priateľa a spoločnosť jej robila predovšetkým sestra Veronika. Tá krátko po nečakanom rozvode otehotnela s hudobníkom Matúšom Kolárovským, pričom Daniela len pred pár týždňami priznala vzťah s hercom Victorom Ibarom.

Dvojica sa spolu ukázala na priamom prenose Let’s Dance, a taktiež zverejnili zopár jedinečných rodinných záberov. Čokoládový krásavec si podľa všetkého zamiloval nielen krásnu maminu, ale aj jej dcérku, kým verejnosťou rezonuje prekvapivá informácia. Viacero redakcií totiž dostalo anonymný tip o údajnom tehotenstve twiinsky, ktorá má byť podľa neznámeho informátora v požehnanom stave. “Daniela Nízlová je tehotná s Victorom Ibarom. Je na začiatku tehotenstva. Minulý týždeň bola na prehliadke u gynekologičky v Leviciach,” uviedol. Žeby mala Linda už o pár mesiacov súrodenca alebo ide len o nezmyselnú kačicu?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.skFoto: IG/danielatwiins, tvmarkizaofficial