Na svetlo sa nečakane dostali tajné zákulisné informácie! Farma 13 má už aktuálne dýchať prázdnotou a súťažiaci si už prekvapivo niekoľko týždňov užívajú komfort pohodlia domova. Na sociálne siete však unikli údajné mená budúcich finalistov

Miška sa ako neskorá príchodzia na územie Farmy 13 v pozícií pastierky nezačlenila medzi farmárov najlepšie. Aspoň tak to vyplýva zo srdečného preslovu pri jej voľbe druhého duelanta. Súťažiaca totiž svojim kolegom poriadne naložila!

Michala sa postarala o poriadny šok pre farmárov: „Stále som tu od začiatku cítila, že moje slovo tu nemá pevnú váhu, ako možno Evkine slovo. Robila som na stavbách, stavala som drevené domy, robí sa tu s drevom, nikdy som nebola k tomu pripustená nejako viac. Koľkokrát som mala možno lepšie návrhy, ako niečo robiť, moje slovo bolo takto zmetené zo stola,“ hovorí Miška.

Farmárka o sebe tvrdí, že je dosť silná a dobrá na to, aby v dueli obstála s ktorýmkoľvek súperom: „Možno keď ste si mysleli, že sa dá predvídať moje kroky, ja vám vravím, že nedá. Ja som Michala Šormanová, tiež som prišla vyhrať Farmu 13, čas ukáže a tento zvonček dávam Matúšovi,“ ukončuje prekvapivý preslov duelantka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: voyo.markiza.sk | Foto: IG/farma.markiza