ČOŽE?! Veľký spoločný krok novej dvojice zo Svadby na prvý pohľad!

Dátum:

V obľúbenej šou Svadba na prvý pohľad sa divákom TV Markíza predstavili doposiaľ štyri nové páry, ktoré sa rozhodli hľadať svoju stratenú polovičku prostredníctvom televíznych kamier a odporúčaní odborníkov. Jednými z tých, čo si padli po zoznámení pred oltárom do oka, sú aj Monika a Michal, ktorí sa odhodlali na nečakaný krok!

Šou Svadba na prvý pohľad rozpráva príbehy neznámych párov, ktoré sa spoznávajú priamo pred televíznymi kamerami. Okrem troch dvojíc, ktoré sa aktuálne snažia žiť v spoločnej domácnosti, k sebe hľadajú cestu aj Monika a Michal. Nakoľko však sympatický mladík pôsobí ako profesionálny hokejista v Anglicku, svadba páru neprebiehala na Slovensku, ale blondínka vycestovala za svojim ženíchom.

Ešte predtým, ako si povedali spoločné áno, si navzájom poslali listy a milé darčeky, pričom športovec dostal od svojej budúcej lásky nevšednú maličkosť. Temperamentná Monika mu venovala poukaz na tetovanie, čo jej polovičku okamžite potešilo a ako sa zdá, so spoločným krokom dlho neotáľali.

Po svadobnej ceste, kedy spolu začali žiť, premýšľali, čo by si nechali zvečniť na svojom tele a malo by to pre oboch význam. „V jedno ráno Monika spravila raňajky a zhodou okolností tam bolo avokádo, ktoré som nikdy predtým nejedol. A z tohto vzniklo, že si dáme vytetovať avokádo. Pri raňajkách sme sa rozprávali o tom, že sme ho mali rozdelené na polovicu a dohromady tvorí celok. A v neposlednom rade bolo za tým tiež to, že avokádo je tvrdé zvonku, ale mäkké zvnútra, čo nám pripomínalo nás oboch,“ prezradil očarený Michal pre Markizu a dodal, že navonok obaja síce pôsobia tvrdo, no vnútri sú veľmi jemní.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: markiza.sk | Foto: IG/svadba_na_prvy_pohlad_, monika_marincakova, markiza.sk

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Pozor na obľúbenú kozmetiku pre deti: Hrozia kožné infekcie!

Úrad verejného zdravotníctva na svojej oficiálnej webovej stránke upozorňuje...

Vašek z Luneticu zrazil chodca: Šokujúce detaily z tragickej nehody!

14. mája bol člen českej kapely Lunetic účastníkom tragickej...

Nepríjemný šok pre Pročka: Reklamné pútače mu posprejovali nápisom…!

Bývalý zabávač bol odjakživa zvyknutý na tvrdú kritiku zo...

Vláda konečne schválila balík pomoci: Túto sumu dostanú rodiny!

Balík pomoci pre rodiny vyvolal v posledných dňoch ostré...