Šou Česko Slovensko má talent upriamila pozornosť už na množstvo výnimočných ľudí, ktorí svojimi vystúpeniami vyrazili dych nielen divákom, ale aj porote. Najnovšie sa okrem iných na pódiu predviedli sestry Olha a Yuliia z Ukrajiny, ktoré po strhujúcom čísle získali vstupenku priamo do finále relácie!

Tridsaťročné dvojičky Olha a Yuliia z Kyjeva sa venujú vzdušnej akrobacii, pričom ako uviedli pred televíznymi kamerami, v ich vzťahu je najdôležitejšia predovšetkým vzájomná dôvera. „Vyzeráme ako odraz v zrkadle a využívame to. Využívame všetko, čo máme. Toto vystúpenie robíme už päť rokov. Niekedy je to nebezpečné, vždy sa bojíme, či sa niečo nestane,“ uviedli sestry, pričom dodali, že párkrát už spadli.

Po fantastickom čísle nešetrila porota chválou, kým vystúpenie najviac dostalo Jara Slávika, ktorý ostal doslova ohromený. „Nikdy sme nevideli niečo také, ako ste urobili práve vy. Robíme to desiaty ročník a ešte sme nikdy nevideli tento druh cirkusového čísla u nás a nepamätám si ani, že by som ho videl v sesterskom prevedení,“ uviedol nadšený porotcovský kat a sestry poslal zlatým buzzerom priamo do finále. Opačný efekt malo číslo Adama Nemečka, ktorý odišiel s hanbou a štyrmi jednoznačnými „nie“.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<


Zdroj: JOJ.sk